Marina “LOVE + FEAR” (“LOVE”)

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana wcześniej pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds (teraz MARINA), w ostatnich latach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. Artystka postanowiła odpocząć i poukładać życie zawodowe oraz prywatne. Fani Mariny długo i w zniecierpliwieniu czekali na jakiekolwiek informacje, ale już niedługo wokalistka powróci z nowym albumem “LOVE + FEAR”. Tymczasem na początku kwietnia do sieci trafiła pierwsza część tego wydawnictwa!

Wydawnictwo “LOVE” to pierwsza część albumu walijskiej artystki Mariny Diamandis zatytułowana “LOVE + FEAR”, która trafi do sprzedaży już jutro (26 kwietnia) nakładem wytwórni Atlantic Records. Na pierwszej części tego krążka, znajdziemy m.in. wcześniej wydane utwory “Baby”, “Handmade Heaven”, “Superstar” oraz “Orange Trees”.

Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “FROOT” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. MARINA ma na swoim koncie takie hity jak “Oh No!”, “Primadonna”, “FROOT” czy “How to Be a Heartbreaker”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s