Clödie “Devil In Disguise”

Devil In Disguise to najnowsza, mocno energetyczna propozycja Clödie, czyli Klaudii Trzepizur, którą można kojarzyć z programów “Must Be The Music” czy “The Voice of Poland” oraz z coveru Zombie – The Creanberries.

Devil In Disguise to tegoroczna propozycja eurowizyjna. Piosenka pokazuje silną ale jednocześnie rozdartą wewnętrznie kobietę, która zmaga się z toksyczną osobą, którą ma obok siebie.

“W dzisiejszym Świecie spotykamy różnych ludzi na swojej drodze, którzy niejednokrotnie chcą nas tylko wykorzystać i nie zawsze chcą dla nas dobrze, dlatego też “kochane kobiety” bądźcie silne i róbcie to co dla was samych jest najważniejsze, spełniając przy tym swoje marzenia”. – mówi Klaudia.

Clödie to rockowa formacja na czele której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia “Clödie” Trzepizur.

Klaudię można kojarzyć z programów “Must Be The Music” czy “The Voice of Poland” oraz z coveru Zombie – The Creanberries, który zdobył pozytywne recenzje z całego świata oraz popularność na YouTube. Sporym zainteresowaniem cieszy się również cover Małgorzaty Ostrowskiej “Meluzyna” oraz ich poprzedni singiel “GO!”.
W  programie “The Voice” zaśpiewała piosenkę “It’s a Heartache” – Bonnie Tyler. Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określana jest polską Bonnie Tyler.

Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność.
Zespół stawia na rockowe brzmienie lat 80tych z nutką nowoczesności.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s