Sara Jaroczyk “Avalon”

Wczoraj swoją premierę miał singiel “Avalon”, który zapowiada debiutancki krążek Sary Jaroszyk “Światłocienie”.

Piosenka “Avalon” opowiada historię poszukiwania siebie, własnej drogi i celu. Mówi również o wsłuchiwaniu się w swój wewnętrzny głos i podążaniu za własnym instynktem. “Avalon” to też miejsce, które pozwala żyć w zgodzie ze sobą, gdzie na chwilę znikają wszelkie konflikty, ograniczenia, troski. – mówi Sara Jaroszyk.

Nowy singiel jest dostępny od 12 października we wszystkich sieciach sprzedaży cyfrowej i streamingu. Do piosenki został zrealizowany w odważnej konwencji teledysk. Zaskakuje on niemal kosmicznym pejzażem kopalni dolomitu, znakomitą choreografią, kostiumami i mnóstwem kolorów. Za reżyserię i scenariusz teledysku odpowiada wokalista i producent – Kovalczyk.

Premiera albumu „Światłocienie” zapowiedziana jest na 19 października. Płyta jest zaskakującą mieszanką gatunków R&B, soulu, z wysublimowanym popem, elektroniką oraz z elementami subtelnego jazzu, a czasem i mocniejszym brzmieniem. Ukaże się ona nakładem wytwórni artCONNECTION music, a będzie dystrybuowana przez Wydawnictwo Agora. Na krążku znalazł się również znany już słuchaczom singiel „DNC”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s