Cher “SOS”

Utwór “SOS” promuje album “Dancing Queen” z coverami zespołu Abba, który trafi na półki sklepowe już 28 września 2018 roku.
W nowym klipie, który wyreżyserował Jake Wilson, niestety nie zobaczymy Cher. Jest w nim za to dużo znanych kobiet między innymi Rumer Willis, Sabrina Jalees, Trace Lysette oraz Betty Who. Teledysk jest utrzymany mocno w klimacie lat 70., przez co nawiązuje idealnie do oryginału. Reżyserowi zależało, aby pokazać w nim siłę kobiet i to, że potrafią się nawzajem wspierać.

Premiera płyty „Dancing Queen” została zapowiedziana na 28 września 2018 roku. Pierwszymi singlami promującymi wydawnictwo były utwory „GIMME! GIMME! GIMME! (A Man After Midnight)” i „SOS”.

Album “Dancing Queen” został nagrany w Londynie i Los Angeles, a za produkcję odpowiada Mark Taylor (który wcześniej pracował z artystką nad jej hitem “Believe”).

Cher w jednym z wywiadów zdradziła, że od zawsze była wielką fanką szwedzkiego zespołu.

Zawsze lubiłam zespół ABBA, oryginalną wersję musicalu “Mamma Mia” widziałam na Broadway’u aż trzy razy! Po wystąpieniu w filmie “Mamma Mia! Here We Go Again”, przypomniałam sobie jak wspaniałe i ponadczasowe są piosenki ABBY, wtedy właśnie pojawił się pomysł na album. Zaśpiewanie ich utworów było trudniejsze niż myślałam, ale jestem bardzo zadowolona z ostatecznego efektu. Nie mogę się doczekać premiery albumu, to idealny moment!

Tak prezentuje się tracklista płyty

1. Dancing Queen
2. Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)
3. The Name Of The Game
4. SOS
5. Waterloo
6. Mamma Mia
7. Chiquitita
8. Fernando
9. The Winner Takes It All
10. One Of Us

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s