Agnieszka Adamczewska “W Moje Oczy Patrz”

Pierwszy solowy utwór Agnieszki Adamczewskiej „Na wszystko przyjdzie czas” przez wiele miesięcy brylował na listach przebojów rozgłośni radiowych. Teraz czas na drugie wejście smoka (Agnieszka Adamczewska). Pierwszy solowy utwór wokalistki „Na wszystko przyjdzie czas” przez wiele miesięcy tryumfował na listach przebojów rozgłośni radiowych. Kilkanaście tygodni gościł w czołówce AirPlay TOP100, będąc jednym z najczęściej granych polskich utworów w radiach, w pierwszej połowie 2018 roku. W przypadku debiutanta to niewątpliwie ogromny sukces.

W całym codziennym zamieszaniu i gonitwie za… – właściwie za czym? – największym skarbem jest spojrzeć najbliższej osobie w oczy. Tam wszystko jest zapisane. Czyjeś spojrzenie może zmienić nasze nastawienie do wszystkiego w jedną chwilę – tak o nowym singlu mówi Agnieszka Adamczewska.

Muzyka towarzyszy Agnieszce Adamczewskiej od najmłodszych lat. Wygrana w „Bitwie na głosy” oraz finał programu O!Polskie Przeboje okazały się dla wokalistki przełomowymi wydarzeniami, które rozpoczęły jej karierę solową.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s