Ed Sheeran “Happier”

Ed Sheeran nie kończy promocji swojej trzeciej płyty „Divide”, która sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie i przyniosła mu prestiżową nagrodę Grammy w kategorii „najlepszy wokalny album”.

Romantyczne „Happier” to kolejny singiel Brytyjczyka. Uwielbiana przez fanów ballada opowiada wzruszającą historię nieudanej relacji i momentu, kiedy była dziewczyna szybko znalazła miłość w ramionach innego mężczyzny.

Ed Sheeran nie pojawia się jednak osobiście w oficjalnym teledysku promującym piosenkę, ale możemy go obserwować w kukiełkowej wersji. Marionetka obserwuje swoją dawną miłość, przesiaduje w barze i gra na gitarze.

„Happier” to już piąty singiel artysty z krążka „Divide”, który ukazał się 3 marca 2017 roku. Promowały go wcześniej przeboje „Shape of You”, „Castle On The Hill”, „Galway Girl” oraz „Perfect”. Cały album spotkał się ze świetnym przyjęciem fanów i był jednym z najlepiej sprzedającym się wydawnictw zeszłego roku. W Polsce zdobył prestiżowy status diamentowej płyty.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s