“Życie i samotność” Glaca x Peja

Cieszę się bardzo że na albumie ZANG mogłem kolejny raz współpracować z Peja realizując wspólnie bardzo ważny dla mnie projekt. ‘Życie i Samotność’ to więcej niż kolejny utwór czy singiel. To opowieść o życiu po utracie kogoś kto był nam najdroższy. Opowieść o zmaganiu się z cierpieniem, strachem i własnymi demonami. Opowieść o walce o każdy dzień i szukaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego. Chcieliśmy zawrzeć w tym utworze nadzieję i motywację do życia wbrew temu że otacza nas ból i smutek. Gdzieś zawsze jest wyjście z sytuacji i to wyłącznie my mamy klucz do kontroli nad własnym życiem. Zderzenie styli moich i Ryszarda zawsze owocowało spojrzeniem na sprawy z bardzo wielu perspektyw. Nasze kawałki przekraczały granice i podziały. To jest ich największa siła. Mam nadzieję że ‘Życie i Samotność’ da tym którzy tego potrzebują mnóstwo sił. Ja osobiście dedykuję ten utwór Maciejowi ‘Żukowi’ Żebroskiemu który był pierwszym basistą zespołu SWEET NOISE. Maciej przeżył olbrzymią tragedię, ale nadal żyje i walczy dla swojego syna. 

~ Glaca

Do singla ‘Życie i Samotność’ powstał teledysk przedstawiający sceny z grupy wsparcia osób walczących z traumą po stracie ludzi i rzeczy dla nas najważniejszych. W teledysku obok Glacy i Peji pojawiają się osoby zrzeszone w grupach zamkniętych SLU Gang i Glaca Zonena facebooku.

One thought on ““Życie i samotność” Glaca x Peja

  1. Red Leaves says:

    Glaca zawsze będzie miał miejsce w mojej muzyce. Może stracił na mocy przez lata, nie oceniam, każdy ma prawo doszukania nowych rzeczy inspiracji. Czasy”Koniec Wieku” już minęły. A “Patrz”nie może lecieć w kółko…

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s