Taconafide “Metalica 808”

Taconafide nie zwalniają i wydają trzeci singiel! Nowa piosenka Taconafide nosi tytuł Metallica 808 – nieprzypadkowo! Taco Hemingway i Quebonafide przygotowali kolejny, odlotowy kawałek!

Tylko w ciągu pięciu godzin od premiery singiel Metallica 808 Taconafide został wyświetlony w serwisie YouTube prawie pół miliona razy. I już teraz zapowiada się hitem na miarę Tamagotchi (12 milionów wyświetleń w 1,5 tygodnia). Mocny, mroczny początek ze słowami “Chcieli grać, ale nie ta liga/ Oni to Nickelback/ Fifi, Kuba to Metallica/ Wróć!” zapadnie w pamięć.

Metallica 808 Taconafide to trzeci singiel, zapowiadający płytę Soma 0,5 mg Taco Hemingwaya i Quebonafide. Wcześniej panowie zaprezentowali kawałki Art-B i wspomniany Tamagotchi. Premiera albumu już 13 kwietnia. 1 kwietnia Taconafide  ujawnili szczegóły ich płyty. Album Soma 0,5 mg składa się z 15 utworów. Dla tych, którzy zamówili album w przedsprzedaży, duet przygotował niespodziankę – mixtape O,25 mg, na którym znajdzie się kolejnych 11 utworów, w tym kawałki nagrane z gościnnym udziałem Palucha, Bałagane, Dawida Podsiadło i Białasa.

Premierze wydawnictwa będzie towarzyszyła trasa koncertowa Ecodiesel Tour. Taco Hemingway i Quebonafide zagrają w największych halach koncertowych Krakowa, Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska, Łodzi i Wrocławia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s