SexMasterka “Wyślij Nudesa”

Z okazji pierwszego noworocznego wpisu …. WYSYŁAM WAM NUDESA! Sorka. Nie mogłam się powstrzymać 🙂 Najlepszości w 2018 roku! ❤

29-12-2017 ukazał się kolejny singiel SexMasterki. Tym razem propozycja celebrytki nosi tytuł “Wyślij Nudesa“, zaś premiera utworu została połączona z publikacją oficjalnego teledysku. Klip udostępniony na kanale kontrowersyjnej celebrytki bije rekordy popularności w serwisie YouTube. W ciągu pierwszych 24 godzin od jego premiery teledysk odtworzono ponad 1.1 miliona razy.

Propozycja SexMasterki budzi mieszane uczucia w Internecie: oficjalny klip aktualnie posiada ponad 178 tys kciuków dół, co jest wyrazem negatywnej opinii oglądających materiał. Są też jednak zwolennicy “Wyślij Nudesa” – w ocenie ponad 793 tys. użytkowników serwisu YouTube nowy teledysk SexMasterki zasługuje na kciuka w górę.

Poprzednim kawałkiem SexMasterki było słynne “Poka Sowę“, które w ciągu 8 miesięcy odtworzono w serwisie YouTube ponad 11 milionów razy...

Można lubić, dostać nowotworu wzroku i słuchu, lubić też chyba można ale nie zależnie od deklarowanych sympatii bądź ich braku, należy stwierdzić jedno, wyniki jaki osiąga to jakiś j*b#ny FENOMEN.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s