MaRina “On My Way” streaming party

Na nowym albumie MaRiny znalazło się łącznie 10 premierowych utworów. Jak można się dowiedzieć z najnowszego wywiadu dla magazynu VIVA! polska wokalistka odpowiedzialna jest za każdy aspekt swojego nowego projektu.

„Jestem dyrektorem artystycznym tego projektu, współkompozytorką wszystkich utworów i producentką wszystkich najmniejszych szczegółów, zaczynając od znalezienia producentów muzycznych, zorganizowania nagrań, po grafikę i dystrybucję, koordynowanie klipów itp. Słowem – wszystko.” 

Płyta ‚On My Way’ powstawała w Londynie. Teksty umieszczonych na niej kompozycji dotykają problematyki hejtu w szkołach i w Internecie.

„Jeżeli chodzi o same utwory, w kilku z nich poruszam temat hejtu, który jest dość istotnym problemem dzisiejszych czasów, z którym zmagają się nie tylko artyści i osoby znane, ale przede wszystkim młodzież w szkołach i w internecie. Mam nadzieję, że ta płyta pomoże tym, którzy mierzą się z czyjąś zazdrością, hejtem i negatywnymi emocjami. I że moje utwory dadzą im siłę i wiarę w siebie. Płyta nosi tytuł „On My Way”, tak jak pierwszy singiel. Jestem na swojej drodze, idę zawsze do przodu i nie oglądam się za siebie.” [wywiad dla VIVY!]

Wokalistka nie nastawia się na sukces komercyjny.

Zauważ, że moja muzyka jest niekomercyjna. Po pierwsze śpiewam po angielsku, więc to już z góry w Polsce sukcesu komercyjnego nie wróży. I liczę się z tym. Ale cieszę się, jak mam swoich fanów i słuchaczy, którzy już docenili wysoką jakość muzyki, jaką tworzę. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej.”

One thought on “MaRina “On My Way” streaming party

  1. Charlotte Graves says:

    You really make it seem so easy along with your presentation but I find this matter to be really one thing which I believe I’d never understand. It seems too complex and extremely wide for me. I am having a look forward for your subsequent put up, I will attempt to get the grasp of it!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s