Rita Ora “Anywhere”

Tegoroczna prowadząca galę Europe Music Awards wydała teledysk do swojego najnowszego singla. Następca wydanego kilka miesięcy temu “Your Song” miał swoją oficjalną premierę wczoraj. Za “Anywhere” odpowiada m.in. Andrew Watt, współtwórca takich hitów jak “Let Me Love You” DJ’a Snake’a & Justina Biebera, “It Ain’t Me” Kygo & Seleny Gomez oraz “Havana” z repertuaru Camili Cabello.

Wpadłam w rutynę, pracowałam każdego dnia, aż w końcu przyłapałam samą siebie na dziennym marzeniu o wyjeździe poza miasto, aby wyjechać z moimi przyjaciółmi i nigdy nie wracać.” wyznała piosenkarka na temat swojego pobytu w LA podczas, którego powstawał utwór ‚Anywhere’.

Nowy singiel Rity utrzymany jest w klimacie współczesnego soulu z elementami klasycznych lat 90′ i zdecydowanie posiada radosną linię melodyczną. Premiera krążka Ory przewidziana jest na początek przyszłego roku. Na albumie oprócz wspomnianego “Anywhere” i “Your Song” ma również znaleźć się nagrane wspólnie z Avicii “Lonely Together“. Podczas przygotowywania płyty Rita współpracowała m.in. ze Stargate, Julią Michaels i DFA.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s