Madonna o nowym albumie

Minęły 2 lata od ukazania się ostatniego krążka Madonny. Po zakończeniu trasy ‘Rebel Heart Tour‘ wokalistka wraz z rodziną przeprowadziła się do Portugalii. Najwyraźniej zmiany dobrze jej zrobiły.

Portugalska muzyka folkowa zainspirowała Madonnę do rozpoczęcia pracy nad nowym krążkiem, który sama artystka określa jako polityczny. Polityka i krytyka mają być nieodłączną częścią nowego materiału, jednak artystka nie będzie koncentrowała się na osobie Trumpa.

Światowi przywódcy zatapiają społeczeństwo w myślach niewrażliwych i konserwatywnych ” mówi Madonna.” W związku z upadkiem gospodarki ludzie uważają, że lepiej wybrać wybitnych przedsiębiorców do kierowania rządem. Ale to nie działa. Bycie przywódcą narodu wymaga dyplomacji, doświadczenia i zdolności intelektualnych. Jest to olbrzymia praca, ale do tej roli wybiera się coraz więcej niewykwalifikowanych ludzi.

Jednocześnie artystka wspominając swoje poprzednie polityczne wydawnictwo “American Life” przyznaje, że “społeczeństwo nie czuje się komfortowo z kobietą, piosenkarką pop, śpiewającą o polityce”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s