Nicki Minaj o najnowszym krążku

 „Postanowiłam nie wyznaczać daty premiery  mojego albumu, gdyż nie wiem, kiedy to nastąpi. Nie mogę na tę chwilę stwierdzić, czy to, co do tej pory nagrałam, to pięćdziesiąt, osiemdziesiąt czy dziesięć procent całości i tego, co chciałabym stworzyć. Jutro mogę wejść do studia i zdecydować, że nie podoba mi się nic, co zrobiłam w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Z drugiej strony mogę wejść i poczuć, że nic więcej nie mogę już dodać i uznać, że cały album jest zrobiony. Chcę po prostu chodzić do studia i tworzyć tak, jak kiedyś zanim stałam się sławna, a ludzie zaczęli mieć jakiekolwiek oczekiwania w stosunku do mnie. Czuję się tak, jak kiedyś, gdy tylko bawiłam się, pracując nad moimi mixtape’ami, tworząc i pisząc bez presji” 

Za każdym razem, gdy zastanawiam się, jak ten album będzie brzmiał, czuję, że materiał ma w sobie odrobinę magii. Aktualnie próbuję podążać inną drogą, która pokazuje coś o mnie, a ja to po prostu śledzę.

Staram się zawsze mówić, o tym, czego oczekuję i pragnę. Wróciłam do lekkomyślności i bycia z Southside, Jamajką, królową, nowojorską raperką. Czuję się teraz tak, jakbym była całkowicie wolna ze swoim wyglądem i moją muzyką. To nie znaczy, że nie będę głębiej opowiadała o swoich doświadczeniach na tym albumie. Pójdę o wiele dalej niż na ‚Pinkprint‚, ponieważ mam znacznie więcej do opowiedzenia. Uważam, że jeżeli Twoi fani czekają ponad dwa lata na nowy album, to musi być on warty tego czekania”

~ Nicki Minaj

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s