Kolejny singiel P!nk …

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powraca po przerwie z nowym wydawnictwem, które swoją premierę zaplanowaną ma na październik. Nadchodzący album promuje singiel “What About Us” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, który został ciepło przyjęty przez fanów. Jak zapowiedziała P!nk, już niedługo możemy spodziewać się następnego singla!

Z najnowszego wywiadu, którego P!nk udzieliła dla telewizji ET Canada, dowiedzieć się możemy, że nadchodzącego albumu “Beautiful Trauma” artystka wybrała kolejny singiel, którym prawdopodobnie zostanie piosenka „You Get My Love”. Artystka zdradziła również tajniki swojego sukcesu oraz wspaniałego głosu uchwyconego w zapowiadanym singlu:

Wszystkie te uczucia. Jest tyle emocji, kiedy jestes w ciąży, więc bardzo łatwo jest napisać kawałek. Tym razem … mój głos też odrobinę się zmienił, stał się czystszy. Myślę, że nigdy wiecej nie zaśpiewam tego w taki sposób. To prawdopodobnie najlepszy wokal w moim życiu. To dzięki Jamesonowi [syn wokalistki – przyp. red.], bo nie było dużo miejsca, więc to wszystko musiało gdzieś wyjść (śmiech).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s