Trailer “Dusk Till Dawn”

Pod koniec ubiegłego tygodnia Zayn opublikował w mediach społecznościowych informacje dotyczące swojego kolejnego singla. Kolejnym zwiastunem jego nadchodzącego albumu będzie utwór “Dusk Till Dawn”, zaś gościnnie pojawi się australijska wokalistka Sia. Producentem singla jest Jerima Kirke. Premiera kawałka już 7 września. Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy zwiastun klipu.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Brytyjczyk zapowiedział, że jego nowy materiał będzie bardziej spójny, a także, że zauważalny będzie progres jaki zaszedł w jego twórczości od czasu “Mind of Mine“.

Czuję, że rozwinąłem się jako autor tekstów (…), widzę też dużo większe uporządkowanie i spójność stworzonych kompozycji (…). Myślę, że do zmian w twórczości przyczynił się głównie czas, który miałem na przemyślenie i dopracowanie wszystkich szczegółów. Czuję się naprawdę dumny z tego co udało nam się już stworzyć. W głębi serca czuję, że to co robię jest dobre i uda mi się pokazać z nowej, dojrzalszej strony.” wyznał Zayn w wywiadzie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s